Cinsel İsteksizlik Nasıl Giderilir

Merhaba cinsel isteksizlik için sizlere bugün bazı harakletler gostericez.teorik bilgileri sizleri çok bogmadan pratikte bu problemden kolayca nasıl kurtulabilirsiniz.

1 Cinsel isteksizlik giderilmesi için uygulama özellikle hormonel bölgeyi yani bölgenin yansıyan alanını uyarmamiz gerek. Çenenizin ortasından gülümseme çizginize kadar ki ara hormon sistemimizle alakalı dolayısıyla bu bölgeye uyarı yapmamız gerekiyor.

Şimdi parmaklarimizi tam bölgenin ortasına yerleştirelim yana doğru 7 tane yatay çekme yapiyoruz. Bura da elinizin altında bazı tıkırtılar sert ivler gelebilir. Bu zaten bir hormon probleminiz oldugunuda gösterir.

2.Cinsel arzu istek için bir üste çıktım bütün bölgeyi uyarmak istediğim için bir üst kısmana yine 7 tane yatay çekme yapıyorum orası bittikten sonra hemen simetrigine uygulama yapiyoruz ve lütfen tek taraflı uygulamalardan kaciniyoruz.

Eğer cildiniz aciyor ise bu uygulamayı yaparken bir krem veya yağ kullanabilirsiniz. Fakat uygulamayı mutlaka yatay yapıyoruz.dik bir şekilde uygulama yok sistem ise yaramaz. 2. uygulamamız kulagimizin on tarafında boşluk vardır.

Bu bölümdeki boşluğu önce hissedin.elinizi simetrik bir şekilde kulağın alt kısmından yukarıya doğru çekiyorsunuz ve assagi indiriyosunuz. Bir sıvaslama tarzı haraket o şekilde 17 veya 15 tekrar yapabilirsiniz.

15 tekrar yaptık diyelim bunu yaptıktan sonra cenenizin en yüksek kısmını buluyorsunuz.yine yukarıya assagiya biraz derin bir uygulama yapiyoruz.15 tekrar yapiyosunuz bu bölgeye uyarı veriyorsunuz.ve daha sonra kulak kısmındaki yaptığımız oluga tekrardan 15 sefer uygulama yapıyorsunuz. Yaptiginiz bu uygulama ile birlikte hem stres seviyenizi düşürüp hemde cinsel isteğinizi sahada yükseltebilirsiniz.